Мало хто вірив в те, що збірна Гондурасу здатна запропонувати французам рівний футбол. Однко після останніх подій в матчі Уругвай - Коста-Ріка нейтральні вболівальники все ж могли сподіватися на диво. Але цього не сталося.

Весь перший тайм на полі була одна команда - Франція. Гондурас тільки і займався тим. що тримав оборону. Треба сказати, це виходило до якогось часу. За перші 25 хвилин французи двічі потрапили в поперечину воріт, гостро атоковалі, але забити не могли. Тільки до кінця першої половини зустрічі, за тотальної переваги французів, гол все ж відбувся. Він був забитий Карімом Бензема на 45 хвилині з пенальті. За порушення у штрафному майданчику на Поле Погба був вилучений гравець Гондурасу. Після забитого м`яча стало ясно - дива не буде.

Другий тайм протікав ще в більш гострих атаках Франції, а суперники останніх навіть і не думали про атаку. Можна згадати лише один удар в площину воріт голкіпера французів.

На 48 хвилині Карім Бензема красиво замикає ідеальну передачу в один дотик. М`яч потрапляє в далеку штангу, потім відскакує в руку голкіперу і тільки потім перетинає заповітну стрічку. Статистика відібрала другий м`яч у Бензема і оформила автогол. Проте головною подією стало збільшення рахунку. 2 - 0 Франція попереду.

Головна зірка напеденія Франції продовжував загрожувати воротам суперника. Результатом цього став третій м`яч Бензема на 72 хвилині. Це був вже розгром. Рахунок стає 3 - 0 і Франція радіє. В кінці гри були ще моменти у чемпіонів світу 1998 року, але глядачі не побачили більше голів.

Відео: ЧС 2014.Франція-Гондурас 3 / 0.все голи.ПОЛНИЙ ОГЛЯД МАТЧУ

Підсумковий розгромний рахунок з`явився свідченням досить легкої перемоги французів. Їх клас позначився, і це не могло викликати труднощів з «розправою» над Гондурасом.