Гра між Францією і Німеччиною особливо виділялася серед зустрічей стадії плей-офф нинішнього чемпіонату. На жаль, багато нейтральні глядачі очікували більшого від матчу, який, в кінцевому підсумку, не виправдав очікування.

Відео: Франція - Німеччина [FIFA WORLD CUP 2014 Brazil] 1/4 фіналу

Гра почалася дуже повільно. Здавалося, що футболісти тільки перші хвилини будуть так неспішно пересуватися по полю, а потім почнеться яскравий і емоційний футбол. Однак цього не сталося.

У перші десять хвилин зустрічі атаки французів були більш акцентованими на ворота суперника, але перший м`яч оказлся в воротах підопічних Дешама. На 12-ій хвилині зі стандарту німці відкрили рахунок. Після подачі Крооса з лівого флангу Хуммельс головою переправив м`яч у ворота. 1 - 0 повела Німеччина. Передбачалося, що цей момент розкриє гру, але команди продовжували діяти надто академічно і нецікаво.

Серед небезпечних моментів у першій половині зустрічі можна виділити атаку французів, коли Вальбуена міг зрівнювати рахунок ударом з меж штрафного німців, проте голкіпер Нойер врятував свою команду. Це сталося на 34-ій хвилині.

Більше в першому таймі глядачі не бачили небезпечних атак. До перерви оформилося перевага Німеччини 1 - 0.

Відео: НІМЕЧЧИНА - ФРАНЦІЯ | 0: 2 | ОГЛЯД МАТЧУ

Друга половина зустрічі проходила в такому ж нецікаве ключі. Глядачі не побачили яскравого атакуючого футболу, атакам команд не вистачало швидкості і креативності. Складалося відчуття, що одні просто не хочуть грати (німці), а інші не можуть (французи). При цьому, початок тайму команда Дешама спробувала провести в більшому володінні м`ячем, але це не призвело до бажаних результатів. Німці ж чітко вписалися в сумну гру, адже рахунок їх влаштовував.

Серед небезпечних моментів другої половини зустрічі можна виділити шанс Шюррле на 82-й хвилині. Нападаючий Німеччини міг зняти всі питання про переможця матчу, проте з меж штрафного німець пробив прямо по центру воріт, що і визначило порятунок голкіпера французів.

У команди Франції був всього один шанс відігратися. В останній атаці Бензема з близької відстані пробивав по воротах. Немотря на те, що кут удару був дуже гострим, Нойєра довелося вступити в гру і виручити свою команду.

Через хвилину пролунав свисток арбітра зустрічі, який визначив підсумкову перемогу німців з рахунком 1 - 0. Тепер Німеччина очікує свого суперника з пари Бразилія - ​​Колумбія, а численні шанувальники футболу сподіваються, що більше не побачать таких беземоційність і нецікавих матчів на бразильському Мундіалі.