Бразилія - ​​Німеччина (1 - 7)

Самою розгромною перемогою на мундіалі 2014 року можна вважати успіх національної збірної Німеччини в півфінальному матчі з командою-господаркою ЧС Бразилією. Німці завдали нищівної поразки південноамериканцям з рахунком 7 - 1. Примітно, що перша половина зустрічі завершилася з рахунком 5 - 0. Крім цього необхідно виділити, що команда Німеччини змогла за 18 хвилин відзначитися п`ять разів (з 11-ої по 29-у хвилину першого тайму). Ця поразка стала найбільшим для національної збірної Бразилії за всю її історію.

Іспанія - Нідерланди (1 - 5)

Один з перших матчів турніру між топовими суперниками завершився також розгромним рахунком. Нідерланди завдали приголомшуюче поразки іспанцям з рахунком 5 - 1. Перша половина зустрічі завершилася гольовою нічиєю, а в другому таймі голландці зім`яли оборону суперника, забивши чотири м`ячі.

Австралія - ​​Нідерланди (2 - 3)

Чергова гра на стадії групового етапу між Нідерландами та Австралією завершилася великим рахунком. Глядачі змогли побачити п`ять забитих м`ячів. По ходу зустрічі обидві команди володіли перевагою в рахунку. Спочатку гравці Нідерландів вийшли вперед, однак у другому таймі вже підопічним ван Гаала довелося відіграватися. До честі останніх, вони не тільки це зробили, але і змогли здобути вольову перемогу 3 - 2.

Відео: Всі голи збірної Німеччини забиті на ЧС 2014 в Бразилії

Нігерія - Аргентина (2 - 3)

Матч між Нігерією та Аргентиною також подарував п`ять забитих м`ячів. Події в матчі почали розвиватися дуже швидко. Спочатку нігерійці пропустили на 3-ій хвилині, але вже на 4-ій відігралися. У конпенсірованное час першого тайму Мессі зі штрафного знову вивів вперед південноамериканців. Початок другої половини зустрічі ознаменувався голом Нігерії, проте майже відразу (на 50-й хвилині) Аргентина знову вийшла вперед. Підсумковий результат - 3 - 2 перемога аргентинців.

Гана - Німеччина (2 - 2)

Однією з найяскравіших зустрічей, що завершилися нічиєю, стала гра між ганцями і німцями. Футболісти Німеччини тільки в другому таймі змогли вийти вперед, проте потім двічі пропустили в свої ворота. Назрівала чергова сенсація чемпіонату. Але гравці Німеччини не були з цим згодні. Вони змогли зрівняти рахунок, що і визначило підсумковий результат матчу між Ганою і Німеччиною (2 - 2).

Відео: Португалія 0-4 Німеччина - Огляд Матчу ЧС 2014 HD